:

Прес-служба Пологівського РВП повідомляє:

15 вересня  об 11:00 годині до Пологівського районного відділу поліції ГУНП в Запорізькій області звернувся 64-річний мешканець села Балочки Федорівської об’єднаної територіальної громади Пологівського району із заявою з проханням притягнути до відповідальності невідому особу, яка шахрайським шляхом заволоділа його грошовими коштами. Правоохоронці встановили, що 26 серпня 2021 року до заявника, який являється керівником фермерського господарства, зателефонувала невідома особа назвавшись представником торгуючої організації, з пропозицією продажу мінеральних добрив. В результаті переговорів сторони уклали усну домовленість на придбання продукції на суму близько 95 тисяч гривень. 27 серпня фермерське господарство перерахувало грошові кошти на рахунок зазначений невідомою особою, але товар замовник так і не отримав. До 10 вересня  «представник» постачальника виходив на зв’язок з різноманітними обіцянками та вибаченнями, а потім вимкнув телефон і зник.
За даним фактом дізнавачем Пологівського районного відділу поліції відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України (Шахрайство). Ведеться досудове розслідування.
Пологівський районий відділ поліції ГУНП в Запорізькій області вкотре закликає населення буди обачними та застерігає громадян від необдуманих кроків, які можуть в подальшому вартувати заощаджень або цінних речей! Незважаючи на постійну профілактичну роботу правоохоронців, довірливість громадян продовжує грати на руку шахраям, які задля отримання незаконної наживи, не нехтують нічим. Надійний захист від дій таких злодіїв - Ваша пильність, обережність та інформованість. Шахраї вміють справляти доброзичливе враження у людей до себе! Будьте пильними - не дозволяйте ввести себе в оману!
Якщо ж Ви або Ваші рідні, близькі, друзі чи знайомі все-таки стали жертвами шахраїв – не чекайте, а негайно телефонуйте у службу «102»!