:

2 серпня, в рамках програми "Безпечне літо", поліцейський офіцер Преображенської об'єднаної територіальної громади капітан поліції Віктор Петров спільно з інспектором ювенальної превенції відділу поліції № 4 (м.Оріхів) Пологівського районного відділу поліції ГУНП в Запорізькій області старшим лейтенантом Юлією Царегородцевою із залученням працівників Центру надання соціальних послуг відвідали сім'ї, що опинились в складних життєвих обставинах та багатодітні сім'ї.
Правоохоронці провели роз’яснювальну роботу з дітьми та їх батьками стосовно правил безпечної поведінки під час купання. Надали вичерпну інформацію та розповіли як запобігти трагедії на воді. Поліцейські зауважили, що купатися можна лише у місцях, де облаштовані пляжі і чергують рятувальники та обов'язково потрібно мати при собі засоби порятунку, такі як надувні жилети, кола, матраци тощо.
Правоохоронці завітали до 11 сімей, в яких проживає 27 дітей. Дітлахам нагадали номери екстрених служб і розглянули правила поведінки у можливих небезпечних ситуаціях, а також вручили пам'ятки з правилами безпечної поведінки на воді.