:

Пологівський район з робочим візитом відвідала народний депутат України Марина Нікітіна

вкл. .


08.11.2021 народний депутат України Марина Нікітіна з робочим візитом відвідала м. Гуляйполе та м. Пологи, у ході якого ознайомилася з проведенням реконструкцій об’єктів соціально-економічної сфери громад.
Робочий візит проходив за участі голови Пологівської районної державної адміністрації Артура Крупського.
У м. Гуляйполе Марина Нікітіна провела зустріч з Гуляйпільським міським головою Сергієм Ярмаком та обговорила  питання залучення інвестицій  для  розвитку  інфраструктури  територіальної громади.У ході візиту було оглянуто проведення реконструкції даху спортивного залу Гуляйпільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Гуляйпільської міської ради, на яку було виділено 1,7 млн. грн  коштів програми соціально-економічного розвитку за підтримки  Марини Нікітіної. Із бюджету Гуляйпільської  міської ради виділено на проведення робіт 170 тис.грн. Окрім ремонту даху заплановано також облаштування фасаду будівлі спортзалу та заміна вікон. Роботи тривають.
У рамках програми «Велике будівництво» триває реконструкція Гуляйпільської спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ступенів Гуляйпільської міської ради, загальна кошторисна вартість робіт складає 44 млн. 526 тис. грн. Основні роботи, які передбачено на об’єкті: проведення термомодернізації будівлі школи; повне забезпечення нормативних вимог пожежної безпеки; модернізація систем теплопостачання, вентиляції, водопостачання та каналізації; забезпечення зовнішньої та внутрішньої доступності для маломобільних груп населення тощо.
Ще у 2019 році між Гуляйпільською міською радою та Українським фондом соціальних інвестицій відбулося підписання меморандуму про співпрацю. Проєкт спрямовано на створення житлових приміщень для внутрішньопереміщених осіб (ВПО). На сьогоднішній день, проводиться будівництво квартир за адресою: м.Гуляйполе, вул.Пологівський шлях,28.
Марина Нікітіна побувала в КНП «Пологівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування». За участі Пологівського міського голови Юрія Коноваленка, головного лікаря Романа Кравченка було оглянуто реконструйоване  приймальне відділення здійснене в рамках Президентської програми «Велике будівництво». Народний депутат обговорила разом з головним лікарем питання забезпеченості закладу необхідним медичним обладнанням та ситуацію щодо захворюваності населення на COVID-19.
На завершення Марина Нікітіна провела робочу нараду з керівництвом району та міста з актуальних питань соціально-економічного розвитку, процесів децентралізації влади та вакцинації населення. Визначено напрям співпраці на 2022 бюджетний рік.