:

Повідомлення про проведення навчання в Пологівському районі.

вкл. .


Пологівська районна державна адміністрація та Пологівське районне управління ГУ ДСНС України у Запорізькій області повідомляють, що згідно плану основних заходів цивільного захисту Запорізької області на 2021 рік з 20 по 21 вересня 2021 року на території району буде проводитися командно-штабне навчання цивільного захисту з Пологівською районною ланкою територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту.
Практичні заходи будуть відпрацьовуватися на території м. Гуляйполя, м. Оріхів та м. Пологи. Під час проведення заходів можливе тимчасове обмеження руху транспортних засобів і пішоходів. Усі дії відбуватимуться у межах чинного законодавства.
У заходах братимуть участь підрозділи Державної служби з надзвичайних ситуацій, Національної поліції, екстреної медичної допомоги, аварійні бригади служб електрозабезпечення та газопостачання, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.
Закликаємо мешканців району зберігати спокій, з розумінням поставитися до можливих обмежень і незручностей та належним чином реагувати на дії спеціальних служб.