:

Представлено заступників голови та керівників новостворених відділів Пологівської районної державної адміністрації

вкл. .


01 квітня 2021 року в Пологівській районній державній адміністрації відбулася організаційна нарада  під головуванням Артура Крупського за участю новопризначених заступників голови та керівників новостворених відділів та структурних підрозділів.

Голова районної державної адміністрації зауважив, що на сьогодні актуальним питанням залишається реформа органів виконавчої влади. Артур Крупський зупинився на тому, що авторитет влади на місцях залежить ,в першу чергу, від державних  службовців різних рангів та від їх відповідальності. Окрім цього, голова райдержадміністрації звернувся до присутніх з вітальними словами та сподіваннями на подальшу плідну співпрацю.

Голова особисто представив заступників, а саме:

Симоненко Юлія Іванівна, сфера відповідальності - економічна діяльність, здійснення державної регуляторної політики, зайнятості населення;

Гончар Людмила Володимирівна – соціально-гуманітарний напрямок (освіта, медицина, культура, молодь та спорт, соціальний захист населення);

Клименко Андрій Олексійович - відповідає за галузь містобудування, житлово-комунального господарства, побутового і торгівельного обслуговування, транспортного зв’язку, цивільного захисту.  

З вітальними словами до всіх присутніх звернулася керівник апарату районної державної адміністрації Браженко Ірина.

По завершенні наради, заступники голови та керівник апарату провели консультації з керівниками, особовим складом  новостворених відділів райдержадміністрації.