:

Представники місцевої влади Пологівського району долучилися до Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України й до Форуму «Життя громад в умовах війни»12 квітня 2024 року в онлайн-форматі відбулося засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України та Форум «Життя громад в умовах війни».

До заходів доєдналися голова Пологівської районної державної адміністрації, начальник районної військової адміністрації Артур Крупський та керівники територіальних громад.

На початку засідання Конгресу виступив Президент України Володимир Зеленський, який поінформував про основні виклики та завдання сьогодення.

Під час засідання Конгресу обговорили питання щодо стану протидії безпековим загрозам, організації подолання наслідків руйнування цивільної інфраструктури, превентивної роботи з боку сектору безпеки та органів правопорядку, нової урядової політики для підтримки вітчизняного виробництва, а також розглянули питання про систему медичної реабілітації військовослужбовців Сил оборони України та європейську інтеграцію України.

Після Конгресу відбувся Форум «Життя громад в умовах війни», під час якого учасники мали змогу взяти участь у тематичних панельних дискусіях, що стосувалися політики безпеки, підтримки Збройних сил України, європейської інтеграції країни, її областей і територіальних громад, а також врядування в умовах воєнного стану та гуманітарної політики.