:

ПРЦСССДМ інформує

вкл. .


 

«Допомога для родин, які опинились в складних життєвих обставинах»

         Дуже часто трапляється так, що майже нова річ перестає подобатись, тож Пологівці викидають її на смітник або просто закидають подалі в шафу. Але мало хто знає, що у місті є люди, які не мають можливості придбати собі такий одяг, і яким би стало у нагоді ваше старе пальто чи взуття.

         Завдяки небайдужим жителям міста, 09 січня 2020 року Пологівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді разом із волонтерами із Пологівського професійного ліцею мали змогу надати іграшки, канцелярію, ліки, теплий одяг та взуття для родин, які опинились в складних життєвих обставинах.

          Нагадаємо: збір гуманітарної допомоги проходить за адресою: м. Пологи, вул. Державна 75. «Будинок побуту» ІІ поверх  тел. 0665741362

          Спільними зусиллями ми зможемо надати значну підтримку дітям та їх батькам у скрутний час!


«Допомога для потребуючих»

        Бездомність – це соціальне становище людини, зумовлене відсутністю в неї жилого приміщення (будинку, квартири, кімнати тощо), яке б вона могла використовувати для проживання/перебування і в якому могла бути зареєстрованою.

       Багато людей залишається без житла через аферистів, рідних, які виганяють їх із помешкань, значна кількість людей повертаються після ув’язнення і дізнаються, що вони більше не прописані у квартирі і не мають де жити, що вдягти та навіть що їсти.

        Саме тому Пологівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді разом із волонтерами із Пологівського професійного ліцею     09 січня 2020 року було надано теплий одяг та взуття для бездомних громадян та осіб, звільнених із місць позбавлення волі, задля попередження переохолоджень в зимовий період.