:

ПРЦСССДМ інформує

вкл. .


«Про виховну  роботу з умовно засудженими»

14.01.2020 року на базі Пологівського  районного відділу з питань пробації працівниками Пологівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) проведена соціально-профілактична робота з молодими особами, які відбувають покарання, не пов’язані з позбавленням волі.

        В ході проведеної  роботи,  із зазначеною категорією осіб, було обговорено тему родинних цінностей. Молодь було ознайомлено з поняттям домашнього насильства, його видами та формами прояву, а  також надано рекомендації стосовно вирішення конфліктів у родинах.

       Метою даної роботи  було запобігання  засудженими скоєння  повторних правопорушень та  попередження  домашнього насильства на території Пологівського району. 

 

«Протидія дитячому жебракуванню»

 За ініціативи Пологівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) , задля попередження неналежного виконання батьківських обов’язків та протидії дитячому жебракуванню було організовано  та проведено патрулювання центральних вулиць міста Пологи та місць скупчення людей на предмет виявлення залучання дітей до жебракування.

Так як Пологівці періодично були свідками даного явища, у період зимових канікул, фахівці із соціальної роботи Центру, спеціаліст служби у справах дітей Пологівської РДА та інспектор ЮП СП Пологівського ВП ГУНП 09.01 2020 р та 11.01.2020   виявляли порушників.

З метою попередження вищевказаного явища інформуємо громадян про наступне. У разі виявлення жебракування з залученням дітей, нагадаємо, що перш за все НЕОБХІДНО ВИКЛИКАТИ ПОЛІЦІЮ!!!(102) та/або Службу у справах дітей (2-33-05), Центр соціальних служб (066-574-13-62) і повідомили, що побачили дитину, яка жебракує або займається бродяжництвом. Представлятися не обов’язково, але необхідно детально розповісти, де саме це відбувається, і описати дитину та/або дорослу особу, яка її супроводжує.

Якщо є можливість, дочекатися приїзду представників поліції та соціальних служб.

Не проявляйте пасивність у цьому питанні! Адже в даному випадку необхідно зафіксувати момент передачі грошей Зрозумійте, ваші кошти не допоможуть, а тільки збагатять тих, хто заробляє на дітях. Повірте, що всі «жебракуючі» отримують соціальні виплати, і подекуди, їх сума набагато більше за розмір середньої заробітної плати працюючого Пологівця!

Подібні патрулювання будуть проводитися і надалі,  а на виявлених порушників чекатиме адміністративна відповідальність!