:

У Токмацькій громаді реалізовано президентський проєкт «Активні парки – локації здорової України»

вкл. .

Запорізька область активно долучилась до  ініціативи Президента України соціальний проект “Активні парки — локації здорової України” на початку 2021 року.

Ідея активних парків полягає в тому, що спорт може бути цікавим та доступним. Онлайн технології дозволяють нам тренуватися не лише з друзями а із відомими спортсменами та зірками. Краще спортзалу може бути тільки спортзал на свіжому повітрі. Безкоштовний для кожного та у зручний час.

11.09.2021 з нагоди дня фізкультури  і спорту  у міському парку  м.Токмак  на спортивному майданчику,  побудованому за соціальним проєктом  Президента України Володимира Зеленського «Активні парки – локації здорової України»,  пройшли спортивні заходи.

Учасників заходу зі святом фізкультури і спорту привітали голова Пологівської райдержадміністрації Артур Крупський та заступник  міського голови Олександр Чуб.

Голова Пологівської райдержадміністрації висловив задоволення, що на Токмаччині в рамках проєкту  Програми Президента «Здорова Україна» з`явилася сучасна локація «Активні парки - локації здорової України». Тепер тут за допомогою смартфону і сканування QR-коду на інформаційній дошці токмачани можуть   тренуватися з відомим спортсменом у зручний час.

Артур Крупський привітав усіх любителів фізкультури і спорту зі святом, побажав токмачанам міцного здоров`я, підростаючому поколінню - успіхів у навчанні та заняттях спортом.

Зарядку-руханку  провела багаторазова чемпіонка України, Європи та світу з боротьби на руках, Заслужений майстер спорту Наталія Стрельцова.

Разом з  учнями закладу загальної середньої освіти № 1 та студентами Багатопрофільного центру професійно-технічної освіти до участі у зарядці-руханці долучилися голова Пологівської райдержадміністрації Артур Крупський, заступник Токмацького міського голови Олександр Чуб, начальник відділу молоді та спорту Токмацької міської ради Валерій Шаповал, чемпіонка світу серед студенток і жінок з гирьового спорту Євгенія Шендрик, багаторазовий чемпіон України, Європи та світу з гирьового спорту, Заслужений тренер України Геннадій Петренко.