:

РАЙОННИЙ ПЛАН заходів з підготовки та відзначення 30-ої річниці незалежності України

вкл. .


1) підняття прапора на Комиш-Зорянському телеретрансляторі – найвищій точці Запорізької області та Пологівського району.

20 серпня 2021

 

2) проведення церемонії урочистого підняття Державного Прапора України у населених пунктах району за участю представників органів державної влади та місцевого самоврядування, громадськості, творчої інтелігенції, духовенства.

23 серпня 2021 року

 

 

  1. Забезпечити з нагоди Дня незалежності України: 

1) проведення урочистих заходів у населених пунктах району за участю представників органів державної влади та місцевого самоврядування, учасників операції Об’єднаних сил, антитерористичної операції, заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, громадськості; 

24 серпня 2021 року

  

 2) підготовку матеріалів до Золотої Книги Пошани Запорізької області. 

серпень 2021 року 

3) проведення церемонії покладання квітів у населених пунктах району до пам’ятників і пам’ятних знаків, місць поховань борців за незалежність України, загиблих учасників Революції Гідності, учасників операції Об’єднаних сил, антитерористичної операції, заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях та хвилини мовчання. 

24 серпня 2021 року 

 

  1. Забезпечити з нагоди Дня незалежності України та Дня Державного Прапора України: 

1) створення у населених пунктах району знакових об’єктів публічного простору, приурочених до 30-ої річниці незалежності України; 

Протягом 2021 року 

 

2) створення нових експозицій в музейних закладах, присвячених 30-ій річниці незалежності України; 

Протягом 2021 року

 

3) створення театральних постановок сучасних українських драматургів та нових концертних програм, присвячених 30-ій річниці незалежності України. 

Протягом 2021 року

 

  1. Вжити додаткові заходи щодо вирішення проблемних питань соціального захисту учасників операції Об’єднаних сил, антитерористичної операції, заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, сімей загиблих (померлих) захисників України, а також щодо надання підтримки борцям за незалежність України у ХХ столітті та громадянам, які сьогодні відстоюють суверенітет і територіальну цілісність України.

 

Протягом 2021 року

 

 

  1. Сприяти реалізації ініціатив громадськості, спрямованих на зміцнення національної єдності, розбудову держави, популяризацію національних традицій та державних символів України, утвердження позитивного іміджу України у світі.

Серпень - вересень
2021 року

 

 

 

  1. Сприяти широкому висвітленню заходів із підготовки та відзначення Дня Державного Прапора України та 30-ої річниці незалежності України в засобах масової інформації.

Протягом 2021 року

 

 

  1. Забезпечити розповсюдження макетів та зразків соціальної реклами, присвяченої 30-ій річниці незалежності України, їх виготовлення, а також розміщення у населених пунктах району та за їх межами вздовж магістральних доріг.

 

Липень - серпень
2021 року

 

 

  1. Вжити, в межах компетенції, заходи до забезпечення публічної безпеки, порядку, охорони прав і свобод людини під час проведення заходів з відзначення Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України. 

23-24 серпня 2021 року

 

 

  1. Вжити, в межах компетенції, протиепідемічних заходів з урахуванням вимог законодавства щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавiрусом SARS-CoV-2, під час проведення заходів з відзначення 30-ої річниці незалежності України. 

Протягом 2021 року