:

Реконструкція освітніх закладів в рамках проєкту "Велике будівництово"

вкл. .

У 2020 році Президентом України Володимиром  Зеленським  було ініційовано початок масштабної програми «Велике будівництво», яка має забезпечити реалізацію державної політики щодо економічного зростання  та інвестиційної привабливості територій. Одним із пріоритетних напрямків програми є будівництво та реконструкція освітніх закладів, що створить безпечне, комфортне, сучасне освітнє середовище для учнів та вихованців закладів освіти.
         На об’єктах  будівництва  в  м. Гуляйполе побували заступники голови Пологівської райдержадміністрації Андрій Клименко та Людмила Гончар.
         Будівельні роботи з реконструкції КЗ «ЗДО (ясла-садок) «Сонечко» Гуляйпільської міської ради завершені, заклад готується до введення в експлуатацію. На сьогодні розпочата реконструкція будівлі школи КЗ «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів» Гуляйпільської міської ради. Підрядник – ТОВ «Будівельник» м.Харків. Кошторисна вартість проєкта складає 44 млн. 562 тис. грн. Завершення будівництва планується на кінець жовтня 2021 року.
         Заступники голови райдержадміністрації, за участю першого заступника міського голови м.Гуляйполе Олександра Савицького, ознайомилися зі станом будівельних робіт на об’єкті та обговорили шляхи подальшої реконструкції закладу.