:

Робоча поїздка голови Пологівської райдержадміністрації

вкл. .


         19.07.2021 голова Пологівської райдержадміністрації Артур Крупський провів особистий прийом громадян у Молочанській міській раді за участі керівника апарату райдержадміністрації Ірини Браженко та Молочанського міського голови Ірини Липки.
На особистий прийом звернувся керівник первинної районної громадської організації з питання щодо виділення коштів з місцевого бюджету для виконання статутної діяльності цієї організації.
По закінченню прийому Артур Крупський зустрівся з працівниками Молочанської міської ради. Під час зустрічі, головою РДА було акцентовано увагу присутніх на питаннях організації та підготовки до святкування 30-ї річниці незалежності України, на проєктах «Велике будівництво», на реалізації ІІ-ї черги Всеукраїнського соціального проєкту «Активні парки-локації здорової України», проведення ремонту автодоріг, ефективної взаємодії районної державної адміністрації з органами місцевого самоврядування.
Було обговорено проблемні питання території та шляхи їх можливого вирішення.
Цього ж дня, Артур Крупський відвідав КП «Токмацька БЛІЛ», де зустрівся з директором Віталієм Пасєвіним. У ході зустрічі керівники обговорили питання завершення реконструкції приймального відділення лікарні та оглянули хід проведення робіт.