:

Робоча виїзна нарада заступника Запорізької ОДА Едуарда Брутмана до Пологівського району з питань будівництва медичних амбулаторій та проведеної реконструкції лікарні

вкл. .


          21.04.2021 заступник голови облдержадміністрації Едуард Брутман провів виїзну робочу нараду з питань будівництва медичних закладів за участі  голови Пологівської РДА Артура Крупського, міського голови Юрія Коноваленка, головного лікаря КП «Пологівський ЦПМСД» Анни Дуб, головного лікаря КНП «Пологівська БЛІЛ» Романа Кравченка та представників ТОВ «Магістральбудмонтаж», ТОВ «Пологівський АГРОБУД».
         Робочою групою було відвідано будівництво амбулаторії монопрактики  с.Інженерне,  амбулаторії групової практики с. Пологи, де з 2018 року розпочаті роботи. Дані об’єкти надаватимуть послуги населенню по первинній медико-санітарній допомозі, невідкладній медичній допомозі, проведення прийомів в амбулаторії та вдома за викликом або з ініціативи медичного персоналу закладу з профілактичною метою. Окрім цього, оглянуто було завершення реконструкції Пологівської лікарні інтенсивного лікування.
         Протягом наради було розглянуто ряд нагальних питань щодо вчасного завершення будівництва об’єктів, надані завдання та визначено подальші напрямки роботи.  За словами заступника голови Запорізької облдержадміністрації Едуарда Брутмана медичні амбулаторії та лікарня повинні здатися в експлуатацію не пізніше серпня поточного року.