:

Сильні разом.          Майже два роки поспіль ми переживаємо надзвичайно важкі випробування, спричинені повномасштабною війною рф проти нашої держави. Нині її доля знаходиться в руках військовослужбовців  Сил безпеки та оборони України, адже саме військо відіграє ключову роль у відстоюванні незалежності та захисті територіальної цілісності країни. Воїни української армії – це наша надія, яка дає нам сили, щоб бути витривалими, згуртованими та єдиними. А єдність українців, це те, що підтримує солдат. Наша Перемога буде результатом спільної титанічної праці тих, хто на передовій тримає зброю у руках, тих, хто в тилу виробляє її, і тих, хто забезпечує усім необхідним воїнів.

      Протягом  грудня  2023  року представниками  Пологівської  районної  військової  адміністрації, міських, селищних, сільських військових адміністрацій, органів місцевого самоврядування району було організовано та проведено благодійну акцію на підтримку однієї з бригад «Гвардії наступу».

        Голова районної державної адміністрації, начальник районної військової адміністрації Артур Крупський підвів підсумки благодійної акції на підтримку військовослужбовців. Завдяки представникам органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та працівникам бюджетних установ району було зібрано майже 587 тисяч гривень, які направлені на закупівлю  аеророзвідувального та іншого обладнання, яке наразі необхідне для виконання бойових задач та збереження життя і здоров’я наших воїнів.

     «Благодійним  фондом «СВІТ.УКРАЇНА.ПОЛОГИ», керівництвом району та керівниками територіальних громад придбане обладнання передано командуванню підрозділу «Гвардії наступу».

      Очільник  району  щиро  подякував  учасникам  акції та представникам благодійної організації «Благодійний фонд «СВІТ.УКРАЇНА.ПОЛОГИ» за постійну та своєчасну допомогу військовослужбовцям ЗСУ, наголосивши на тому, що кожен з нас намагається віддати частку своєї душі і праці у спільну мету – Перемогу над ворогом. Ми будемо наближати її разом – кожен на своєму фронті! Нехай Господь оберігає наших захисників, наш український народ і нашу Україну! Разом ми - сила!

Слава Україні!!! Героям слава!!!