:
Будинок преси – одна з найстаріших будівель міста. За неточними підрахунками йому щонайменше 100 років. Коли зведено цей будинок і кому з перших днів належав, встановити не вдалося. Є припущення, що зводився він під контору власником млина, німцем. Верхній поверх займала адміністрація, а внизу, у величезній просторій залі влаштовували прийоми гостей та вечори-бали. На початку 20-х, тікаючи на батьківщину, німець продав своє майно Рудаєву. Пізніше стане відомо, що син нового власника, приховуючи свій соціальний статус, візьме прізвище Рудаков, стане секретарем ЦК партії, а після смерті буде похований на Червоній площі у Кремлівській стіні. Але Рудаєв недовго тримав млин. Після Жовтневої революції, не бажаючи конфліктувати з новою владою, він віддав його добровільно.

У перші роки радянської влади в конторі тимчасово діяла семирічна школа. У 1930 році Пологи стали районним центром і в будинку розмістилися райком партії та райком комсомолу. У роки Другої світової в ньому була німецька комендатура, в підвалах якої допитували арештованих, а потім розстрілювали у дворі млина або ж вивозили до запорізької чи дніпропетровської в’язниці.

У вересні 1943-го під час одного з авіанальотів наші літаки бомба влучила в будівлю. Другий її поверх горів. У кінці 50-х будинок відбудували і до 1963 року у ньому містилося міське управління, яке займалося постачанням та продажем запчастин. До цього часу ні редакція районної газети, ні районна друкарня постійного місця не мали. І лише у 1964 році після завершення ремонтних робіт їх зібрали під одним дахом, де вони працюють донині.