:

У м. Хмельницькому відбувся Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України

вкл. .


         03.06.2021 в м.Хмельницькому відбувся Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України, який відкрив особисто Володимир Зеленський. За словами Президента, Конгрес складатиметься з двох палат, а саме: перша – місцева влада, голови ОТГ, райрад; друга – голови обладміністрацій та облрад. В офісі Президента буде постійнодіючий  офіс Конгресу. Окрім цього, було зазначено, що Конгрес місцевих та регіональних влад є консультативно-дорадчим органом при Президентові України.
Запорізьку область на Конгресі представляла делегація, до складу якої увійшли Пологівський міський голова  Юрій Коноваленко та Комиш-Зорянський селищний голова  Ігор Гнатуша.
Голова Пологівської райдержадміністрації Артур Крупський, заступники голови, керівник апарату, голова Пологівської районної ради Сергій Калашник, голови ТГ району взяли участь в засіданні Палати місцевих влад Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України за допомогою Zoom конференції.
У ході засідання обговорювалися питання продовження здійснення адміністративно-територіальної реформи, розподілу повноважень між органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, взаємодії законодавчої та виконавчої гілок влади, реформування профтехосвіти, системи архітектурно-будівельного контролю, створення та будівництва індустріальних парків тощо.