:

У Пологівському районі працюють мобільні групи контролю з дотримання карантинних вимог

вкл. .


З 18 жовтня 2021 року Запорізька область перейшла до «червоної» зони епідеміологічної небезпеки та почали діяти найжорсткіші карантинні обмеження. Так, з 28 жовтня в Запорізькій області заборонено проїзд міжміським та приміським транспортом громадян без документів про вакцинацію або за відсутності результатів ПЛР- тесту, зробленого не більш як за 72 години до дня поїздки. Окрім цього, посилено карантинні вимоги щодо закладів торгівлі.
Починаючи з 05.11.2021 в Пологівському районі розпочали роботу мобільні  групи  з перевірки дотримання карантинних вимог в громадському транспорті, на залізничних станціях, закладах торгівлі, харчування та  громадського обслуговування. До складу мобільних груп ввійшли представники Національної поліції, Держпродспоживслужби та працівники органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування.
Так, протягом 5 листопада мобільними групами здійснено 27 перевірок дотримання карантинних вимог на територіях населених пунктів району, а саме – м.Пологи, м.Гуляйполе, м.Оріхів, м.Токмак та смт.Розівка. За результатами перевірки складено 4 протоколи про адмінпорушення.
Повідомляємо, що перевірки продовжуються та тривають цілодобово.