:

У Пологівському районі відбувся виїзний особистий прийом народного депутата України Марини Нікітіної

вкл. .


28.05.2021 в приміщенні райдержадміністрації народний депутат України Марина Нікітіна провела виїзний особистий прийом громадян за участю голови Пологівської районної державної адміністрації Артура Крупського, голови Пологівської районної ради Сергія Калашника, Пологівського міського голови Юрія Коноваленка та заступника Воскресенського сільського голови Миколи Гузенка.
На прийом звернулося 23 громадян, було зареєстровано 9 звернень та 2 колективних звернення. Питання стосувалися надання матеріальної допомоги на лікування, виділення коштів на протезування учаснику бойових дій, обрізки дерев поблизу електромереж, ремонту дороги в с.Тарасівка Пологівської ОТГ,  водопостачання по вул.Сацького в м.Пологи, покращення житлових умов, виділення земельних ділянок до 2 га для громадян та соціальних питань.
Цього ж дня Марина Нікітіна провела прийом мешканців м. Гуляйполе, на який  звернулося  9 громадян з особистих питань та зареєстровано 2 колективних звернення. Участь в прийомі брали голова райдержадміністрації Артур Крупський, заступник голови РДА Людмила Гончар та перший заступник Гуляйпільського міського голови Олександр Савицький.
По завершенні прийому Марина Нікітіна з керівництвом району провела нараду з питань соціально-економічного розвитку території.