:

У с.Воскресенка запрацював спортивний майданчик

вкл. .


14.09.2021 до Дня села Воскресенка відбулося урочисте відкриття спортивного майданчика Воскресенського НВК.
В урочистому заході взяли участь голова Пологівської райдержадміністрації Артур Крупський, голова Пологівської районної ради Сергій Калашник, голова Запорізької обласної федерації футболу Віктор Межейко, голова ТОВ «АГРО КОМ 1990» Віктор Бандуров.
Спортивний майданчик збудований за кошти залишків освітньої субвенції, місцевого бюджету та благодійної допомоги Запорізької обласної асоціації футболу. Поряд зі спортивним майданчиком розміщено сучасні тренажери.
Будівництво майданчика було розпочато в червні 2021 року за ініціативи Воскресенського сільського голови Сергія Зубенка, депутатського корпусу ради та директора Воскресенського НВК Олександра Лазаренка.
Артур Крупський під час виступу зазначив, що майданчик відповідає сучасним вимогам, є безпечним та багатофункціональним. Подякував усім причетним до будівництва майданчика та наголосив, що на сьогодні це є одним із пріоритетів  Президентської програми «Здорова нація – здорова Україна» , яка націлена на розвиток здорового способу життя нашого підростаючого покоління.
Також, гості свята відвідали шкільний осінній ярмарок, який проводиться щорічно учнями освітнього закладу.