:

У війні палала рідна Україна…

вкл. .


Щорічно 28 жовтня відзначається День визволення України від нацистських загарбників. У цьому році ми святкуємо 77-му річницю.
Військові дії під час Другої світової війни відбувалися на території України протягом 40 місяців – із 22 червня 1941 року до кінця жовтня 1944 року. У 1941–1944 роках на українській землі були зосереджені головні сили вермахту – від 57,1 до 76,7% загальної кількості дивізій. 607 з них було розгромлено саме на території України.
28.10.2021 у м. Пологи  відбулося  покладання  квітів  до Братської могили  загиблих воїнів у Другій світовій війні. Захід пройшов за участі заступника голови Пологівської райдержадміністрації Андрія Клименка, голови Пологівської районної ради Сергія Калашника, заступника Пологівського міського голови Сергія Колісника, працівників установ, організацій.
Вічний подвиг та слава наших визволителів було вшановано хвилиною мовчання.
У серці кожного з нас жива пам'ять про неоціненний внесок українців у спільну перемогу в цій жахливій війні. Тим, хто загинув і тим, хто вижив у пеклі 40-х ми зобов’язані всім, що маємо сьогодні.