:

Відбудеться Бізнес-форум МТД міжнародної технічної допомоги в режимі онлайн

вкл. .


  

09.06.2021  Запорізька торгово-промислова палата запрошує підприємців на Бізнес-форум міжнародної технічної допомоги     (в режимі онлайн). Захід організований в рамках реалізації Програми сприяння розвитку малого та середнього підприємництва у місті Запоріжжі на 2021 рік.
На бізнес-форумі планується презентувати актуальні програми та проєкти міжнародних донорських організацій, які працюють для розвитку МСБ в Україні та ознайомити з умовами, вимогами і правилами участі в конкурсних відборах претендентів на отримання грантів, також підприємців навчать готувати та подавати заявки.
Адже міжнародні програми, орієнтовані на малий та середній бізнес, надають можливості доступу до фінансових ресурсів, ринків і знань, стажування за кордоном, компенсації витрат на консалтинг, спеціальні умови кредитування. А також - професійні комунікації на форумах і конференціях, тренінгах, консультації від авторитетних українських експертів.
Зокрема, у заході візьмуть участь експерти Програми «ЕU4Business» «Конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП». Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ. Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України», Проекту USAID «Економічна підтримка Східної України» та інші. Загалом у форумі приймуть участь 15 міжнародних донорських організацій.
Окремі розділи форуму - майстер-клас з підготовки та подання заявок на отримання грантів та індивідуальні перемовини з представниками міжнародних донорських організацій.
Також експерти та координатори міжнародних проектів представлять спеціальні програми для окремих напрямів бізнесу: програми аграрного і сільського розвитку, туристичного бізнесу та інших.

Реєстрація відвідувачів на сайті www.ziif.in.ua e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та за тел.: (061) 213-50-26, (050) 484-33-67, (097) 015-33-27.