:

Відбулася нарада з питань організації територіальної оборони Пологівського району

вкл. .


     У липні 2021 Верховна Рада ухвалила Закон України «Про основи національного спротиву».  Цей Закон визначає правові та організаційні засади національного спротиву, основи його підготовки та ведення, завдання і повноваження сил безпеки та сил оборони та інших визначених цим Законом суб’єктів з питань підготовки і ведення національного спротиву. «Створення системи національного спротиву в Україні є потужним сигналом усім, що наша країна оборонятиметься, не допустить подій 2014 року і що захист України для нас – це всенародна справа. Документ дає змогу в разі потреби залучити все населення України до захисту рідної землі, свого краю й своєї родини та згуртувати всіх українців навколо цих важливих, пріоритетних ідей» - так прокоментував підписання Закону Президент України Володимир Зеленський.

    Відповідно до Закону територіальна оборона ведеться по всій території України поза межами бойових дій, а рух опору – на тимчасово окупованій території. 

    10.11.2021 відбулася нарада з питань організації територіальної оборони району за участю голови Пологівської райдержадміністрації Артура Крупського, заступника військового комісара Запорізького ОТЦК та СП полковника Євгена Щербаня, командира 110-ї окремої бригади територіальної оборони підполковника Володимира Лосєва, командира окремого 116-го батальйону територіальної оборони підполковника Андрія Шиколенка та начальника Пологівського РТЦК та СП підполковника Ігоря Валєєва.
    У ході наради було вирішено нагальні питання матеріально-технічного забезпечення та розміщення особового складу батальйону територіальної оборони на території Пологівської ОТГ.
    За результатами наради визначено шлях реалізації оборонної політики на території району.