:

Відбулася серпнева педагогічна конференція в Оріхівській громаді

вкл. .


30.08.2021 відбулася щорічна серпнева педагогічна конференція в Оріхівській громаді за участю голови Пологівської районної державної адміністрації Артура Крупського, депутата Запорізької обласної ради Алевтини Лепетченко, представника Державної служби якості освіти в Запорізькій області Дар’ї Паржницької, Оріхівського міського голови Анатолія Хворостянова, заступника міського голови Сергія Середи, начальника відділу освіти, молоді та спорту Оріхівської міської ради Тетяни Прищенко, керівників освітніх закладів, педагогічних працівників.
Тематика конференції: «Якісна освіта - запорука успішного майбутнього громадян».
Артур Крупський у своєму виступі звернув увагу освітян на створенні безпечного та здорового освітнього середовища в закладах освіти, зокрема, виконання комплексу стратегічних завдань в організації здорового харчування. Було акцентовано увагу на проходженні вакцинації, що повинно стабілізувати освітній процес протягом навчального року. Також, Артур Євгенович подякував освітянам громади за клопітку працю та виховання нового підростаючого  покоління та побажав успіхів у новому навчальному році.
На конференції було розглянуто та обговорено багато питань, а саме : про подальшу реалізацію НУШ; про здорове комплексне харчування; про підвищення якості освіти; про підготовку учнів до ЗНО-2022 тощо.
За підсумками конференції одноголосно було ухвалено проекти рішень щодо найважливіших проблем освітньої галузі в Оріхівській громаді.