:

Відбулося засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення) та соціальних виплат, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці та легалізації заробітної плати

вкл. .


         01.06.2021 в Пологівській районній державній адміністрації відбулося засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення) та соціальних виплат, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці та легалізації заробітної плати.
Основне питання, яке розглядалося на комісії, про стан погашення заборгованості з виплати заробітної плати, а також обов’язкових платежів до Пенсійного фонду України та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та платежів до Пенсійного фонду України на підприємствах, в установах та організаціях Пологівського району.
Голова районної державної адміністрації, голова комісії Артур Крупський акцентував увагу щодо заборгованості з виплати заробітної плати та внесків до Пенсійного фонду України на комунальних підприємствах Пологівського району.
На виконання розпорядження голови Запорізької обласної державної адміністрації від 10.12.2020 №574 «Про погашення заборгованості до бюджету Пенсійного фонду України по відшкодуванню пільгових пенсій» укладено 6 графіків погашення заборгованості, з них 5 поточні зобов’язання з обов’язкових платежів до Пенсійного фонду виконано на 100%.
По завершенні наради головою райдержадміністрації, головою комісії Артуром Крупським надані відповідні завдання та пропозиції для вирішення проблемних фінансових питань.