:

Виїзний особистий прийом громадян народним депутатом України Мариною Нікітіною

вкл. .


 

02.04.2021 народний депутат України Марина Нікітіна в Пологівській районній державній адміністрації провела виїзний особистий прийом громадян, на який звернулося 4 особи. Питання стосувались забезпечення дитини-сироти житлом, про перерахунок пенсії, проведення лікування за рахунок державних коштів. Усі питання було взято на контроль.

Окрім цього, Мариною Нікітіною була проведена робоча нарада з головою РДА Артуром Крупським, де розглядалися питання, що стосуються здійснення заходів програми «Велике будівництво» та завершальної стадії реорганізації районних державних адміністрацій, що припиняються, шляхом приєднання до Пологівської районної державної адміністрації. Також, було розглянуто питання соціального захисту учасників АТО/ООС.

У ході робочого візиту Марина Нікітіна відвідала м.Гуляйполе, де в рамках Президентської  Програми «Велике будівництво» проведено капітальну реконструкцію ЗДО «Сонечко» Гуляйпільської міської ради. Також,  народним депутатом було проведено зустріч з громадськістю, на якій розглядалися важливі проблемні питання соціального та пенсійного забезпечення, медичних гарантій та комунальних тарифів.