:

Земля – наш дім, і нам у ньому жити

вкл. .


В районі проходять  заходи в рамках Дня довкілля. 29.04.2021 до акції долучились трудові колективи Пологівської  райдержадміністрації на чолі з головою райдержадміністрації Артуром Крупським. Учасники заходу впорядкували прилеглі території адмінприміщень, висадили кущі ялівцю на клумбах, здійснили зрізку сухих гілок.

Представники райдержадміністрації взяли участь в традиційній загальноміській толоці. Разом з працівниками, депутатами  міської ради, учасниками АТО, небайдужими мешканцями міста очистили від сміття та пластику територію  зони відпочинку.

На територіях об’єднаних громад району також пройшли відповідні заходи по впорядкуванню територій.

 По завершенню роботи Артур Крупський подякував усім та зазначив, що традиційні передсвяткові толоки, особливо навесні, сприяють підтриманню загальної чистоти в містах і селах району. Очільник району наголосив, що важливо не лише всім разом  раз на рік наводити лад, але й підтримувати чистоту протягом усього року.

Отож, закликаємо всіх мешканців Пологівського району долучитися до акції, не смітити й дбайливо ставитись як до власного подвір’я, так і до громадських місць відпочинку – скверів, вулиць, парків, річок та їх берегів.

Пам’ятайте, що Земля – наш дім, і нам у ньому жити!