:

Знову звертаємося до громадян бути пильними та обачливими!

вкл. .


    15 січня 2020 року начальником сектору превенції майором поліції Олександром Іванченком проведено профілактичну роботу, а саме бесіду з відвідувачами КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Пологівської міської ради. В ході бесіди доведено інформацію щодо розповсюджених видів шахрайства (ваш родич у біді, банківські та телефонні шахраї, шахрайство, коли злочинці представляються працівниками соціальних служб, благодійних фондів, політичних партій),  переглянуто та обговорено приклади наведені у відео-сюжеті вчинених шахрайств на території області. Надано роз’яснення як діяти в даних випадках, куди та за якими телефонами звертатися за допомогою.
 
   Знову попереджаємо громадян будьте пильними, не поспішайте виконувати вказівки незнайомих вам людей, якщо вас інформують, що ваші рідні потрапили у біду, обов’язково зателефонуйте їм, щоб дізнатися чи з ними все гаразд.
 
   Якщо ви стали жертвою шахраїв телефонуйте до Пологівського відділу поліції за телефоном (06165) 2 28 60 або за номером «102».
 За даними Пологівського відділу поліції