:

День пям'яті жертв голокостуШановні земляки!

          27 січня – скорботна дата. У цей день Україна разом зі всією міжнародною спільнотою вшановує пам’ять жертв Голокосту – однієї з найстрашніших та найжорстокіших сторінок історії ХХ сторіччя.

         Трагедія єврейського народу в роки Другої світової війни – це  урок для всього людства, застереження про небезпеку расизму, ненависті й нетерпимості, який завжди нагадуватиме про страшні наслідки одержимої ідеології, яку сповідували прихильники нацизму. Через жахи гетто і нацистських таборів смерті пройшла незліченна кількість чоловіків, жінок, дітей, і лише небагатьом вдалося вижити. Ті, хто лишилися в живих, самими своїми спогадами несуть нам найважливішу думку про тріумф людського буття. Вони є живим підтвердженням того, що тиранія, коли вона виникає, ніколи не святкуватиме перемогу.

         У День скорботи та пам’яті ми схиляємо голови перед тими, чиї життя забрали страшні події тих часів та згадуємо українців, які всіма засобами намагалися їм допомогти, і нерідко ціною свого життя. Приєднуємося до загальної печалі, ім’я якої Голокост. Нехай у кожного з нас живе надія, що подібного більше ніколи не повториться. Пам’ятаймо!

          Перемоги та миру  усім нам! Наснаги та витримки!

 
Голова Пологівської районної державної адміністрації,

начальник районної військової адміністрації                                                Артур КРУПСЬКИЙ