:

День Соборності УкраїниШановні земляки!

22 січня 1919 року на Софійському майдані Києва було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки. Воз’єднання українських земель навічно увійшло в історію України величним національним святом – Днем Соборності України.

Цього дня ми відзначаємо 105-ту річницю втілення прагнень про єдність України, торжества оптимізму і віри. «Однині воєдино зливаються століттями одірвані одна від одної частини єдиної України – Західно-Українська Народна Республіка і Наддніпрянська Велика Україна. Здійснились віковічні мрії, якими жили і за які умирали кращі сини України. Однині є єдина незалежна Українська Народна Республіка» – ці рядки з Універсалу вкарбувалися в нашу генетичну пам’ять на віки.

Сьогодні наша країна переживає складні часи. Українські військові героїчно протистоять окупаційній навалі та захищають нас від агресора, відстоюючи соборність та самостійність України.

Низький уклін всім, хто у скрутні часи для нашої країни постав на захист територіальної цілісності та національних інтересів держави. Єдність народу України - це підґрунтя наших успіхів, запорука сильної незалежної держави і відновлення її територіальної цілісності. Це принципова цінність для нас.

Від щирого серця бажаю усім вам щастя, добра, миру і глибокої віри у нашу Перемогу та гідне майбутнє України!

Україна Соборна! Разом до Перемоги!
Слава Україні! Героям Слава!

Голова Пологівської районної державної адміністрації,
начальник районної військової адміністрації                                                      Артур КРУПСЬКИЙ