:

До Дня Героїв Небесної Сотні.Шановні земляки!

 Сьогодні ми вшановуємо подвиг Героїв Небесної Сотні, які віддали свої життя за європейський вибір нашого народу, демократичні цінності, можливість жити гідно та будувати краще майбутнє. Саме на 20 лютого 2014 року припадає пік розстрілів Героїв Небесної Сотні у центрі Києва. Цього дня у середмісті столиці загинуло та отримало смертельні поранення 48 осіб.

Цей день – данина жертовності, героїзму, мужності та патріотизму. Це символ незламності та джерело натхнення для українських воїнів, які нині захищають Україну.

Нашій нації довелося пережити багато жахливих подій, про які раніше не могли й подумати в ХХІ столітті, та сьогодні історія безжальна. Вона назавжди закарбується у серцях українців нестерпним болем, що з року в рік нагадуватиме про сумний початок 2014-го...

 За весь час протистоянь Майдан став не просто столицею держави, а її серцем і душею. Він об'єднав десятки тисяч українців з різних областей та районів. На столичному Майдані не було бідних чи багатих, сильних чи слабких, як не було і немає Сходу чи Заходу. Рівність і братерство – основна рушійна сила, яка підкорила Україну та весь світ.

Ми прагнемо й надалі розбудовувати власну країну - рівноправного члена великої європейської родини, яка, проходячи крізь полум'я воєн та інші лихоліття, вибрала шлях єднання, миру, демократії і прогресу.

Схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто ціною власного життя відстоював європейське завтра Української Держави!

Герої не вмирають! Слава Україні! Віримо в Перемогу!

  

Голова Пологівської районної державної адміністрації,

начальник районної військової адміністрації                                                           Артур КРУПСЬКИЙ